Finish čistič myčky, během mycího programu, 4 ks

Kód: 055
Akce Novinka Tip
1 hodnocení
Značka: Německo
119 Kč –18 %
finish čistič myčky
119 Kč –18 % 98 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Pro čistotu a dlouhou životnost Vaší myčky. Bez nutnosti zvláštního programu- čistí se při běžném mycím programu s nádobím. Použijte 1x měsíčně. Odstraňuje nečistoty a mastnotu, čistí filtry, vodovodní prvky. 4 ks v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: Používá se při provozu normálního mycího programu při vyšší teplotě cca 60°C. Čistící tabletu umístěte na dno myčky (nevybalujte z obalu), prostředek k mytí dávkujte obvyklým způsobem. Zapněte myčku, zvolte vysokou teplotu.

Dávkování: tableta na jeden mycí cyklus. 

Pro nejlepší výsledky odstraňujte zbytky jídla z nádobí. Myčku naplňte tak, aby otočné rameno nebylo blokováno a zvolte vysokou teplotu. 

UPOZORNĚNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li potřeba lékařského poradenství, připravte jej na nádobu nebo na etiketu. POKYNY PRO OCHRANU: Opláchněte opatrně vodou několik minut. Pokud je to možné, odstraňte stávající kontaktní čočky. Pokračujte v opláchnutí. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / pozornost. PŘI POŽITÍ: V případě necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO nebo lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 1.2 kg
Položka byla vyprodána…