Sanytol dezinfekční čistič na podlahy, citron a olivový lístek, 1 litr

Kód: 302
Novinka
Neohodnoceno
99 Kč –20 %
Sanytol na podlahy citron
99 Kč –20 % 79 Kč
Skladem

Sanytol čistič na podlahy a plochy díky trojímu účinku - bakteriálnímu, fungicidnímu a virucidnímu - dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí mikroby. Čistí, dezinfikuje a odmašťuje všechny plochy v domácnosti. Neobsahuje chlór a nezpůsobuje skvrny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před použitím čtěte přiložené pokyny. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. Tel. 224 919 293 nebo 224 915 402. Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu asi 15 minut. Přetrvávají-li obtíže, vyhledejte lékařskou pomoc. Aktivní biocidní látka (TP2/AL): Didecyl(dimethyl)ammonium-chlorid: 5 000 mg/kg. Povrchově aktivní látky obsažené v tomto přípravku jsou biologicky odbouratelné v souladu s nařízením (EU) č. 648/2004 o detergentech.
 
Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny. Pokračujte ve vyplachování.
V MÍSTĚ ZBĚRU SPECIFICKÉHO ODPADU
 
Složení: < 5% neiontové povrchové aktivní látky, < 5% kationtové povrchově aktivní látky. Ostatní: parfém a dezinfekční prostředky.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 1 kg