Bebivita 2+ pokračovací mléko od 2. let, 500 g

Kód: 606
Akce
Neohodnoceno
165 Kč –6 %
bebivita 2+ nová
165 Kč –6 % 155 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Pokračovací mléko pro malé děti od dovršeného 2. roku věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bebivita mléko pro malé děti obsahuje vápník a vitamin D pro normální zdravý růst, dále vitamin C a vaječný bílek ve množství přiměřeném udanému věku.

Složení: Odstředěné mléko, rostlinné oleje, laktóza, minerální látky (hořčík, draslík, vápník, kyselina mléčná, jód), vanilkové aroma, vitamíny (vitamin C, vitamin D, vitamin B12, vitamin A, vitamin E, vitamin B2, biotin), emulgátor sojový lecitin.

Používejte prosím jen přibalenou lžičku a bezpodmínečně připravujte ve správném poměru s pitnou vodou podle návodu na balení. Podávejte pouze čerstvě připravené a ihned spotřebujte. Nepřiměřená příprava anebo uchovávání připraveného mléka může vést k nežádoucímu rozvoji škodlivých organismů. Zbytky mléka pečlivě umyjte z lahve. Neohřívejte v mikrovlnné troubě! Otevřený sáček s mlékem dobře uzavírejte. Uchovávejte v chladu, suchu a hygienickém prostředí, při teplotě do max. 30°C. Baleno v ochranné atmosféře. Originální vnitřní sáček zaručuje optimální ochranu produktu. 

Příprava mléka: Nechte převařit vodu a vychladnout na cca 50°C. Zhruba 2/3 potřebné vody vlijte do lahve a přidejte mléko podle pokynu pro dávkování přiloženou odměrkou, kterou přesně naplňte a přebytek zarovnejte pravítkem. Láhev uzavřete a silně protřepejte. Doplňte zbytek vody a znovu protřepejte. Zkontrolujte teplotu, která má být ideálně 37°C.

 

Průměrné nutriční informace na 100 ml výrobku připraveného k jídlu
energie 49 kcal / 206 kJ
tuk 2,4 g
Tuk, včetně nasycených tuků 0,8 g
Tuky, z nichž mononenasycené mastné kyseliny 1,1 g
Tuk, včetně polynenasycených mastných kyselin 0,5 g
sacharidy 5 g
Sacharidy včetně cukru 5 g
protein 1,9 g
Ekvivalent soli 0,05 g
sodík 0 mg
draslík 150 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…