Bebivita 1 kojenecké mléko od narození, 500 g

Kód: 602
Akce
Neohodnoceno
175 Kč –4 %
4018852020813 981169 org
175 Kč –4 % 168 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Bebivita 1 je pokračovacím mlékem po produktu Bebivita PRE nebo "startovním" mlékem. Dobře nasycuje, je příjemně husté, lehce stravitelné. Přísně kontrolovaná výroba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Počáteční dětská mléčná výživa anebo jako příkrm ke kojení pro nejmenší děti. Použijte po poradě s dulou anebo dětským lékařem. Výrobce doslova uvádí "kojení je pro vaše děťátko ta nejlepší a nejpřirozenější výživa".

Bebivita 1 je kojenecké mléko, které je vhodné pro nejmenší děti "od první lahvičky" až do věku, kdy se již podávají příkrmy. Asi ve věku od ukončeného 6. měsíce života je vhodné pokračovat mlékem Bebitia 2.

Obsahuje odstředěné mléko v prášku částečně mineralizované, syrovátku, škroby, rostlinné oleje, maltodextrin, vitamin C, vápník, vitamin E, zinečný sulfát, niacin, kalcium-D-pantothenat, vitamin A, thiamin (vitamin B1), vitamin B6, vitamin B12, mangansulfát, vitamin K1, selenát sodný, vtamin D. Obsahuje laktózu.

Používejte prosím jen přibalenou lžičku a bezpodmínečně připravujte ve správném poměru s kojeneckou vodou podle návodu na balení. Podávejte pouze čerstvě připravené a ihned spotřebujte. Nepřiměřená příprava anebo uchovávání připraveného mléka může vést k nežádoucímu rozvoji škodlivých organismů. Zbytky mléka pečlivě umyjte z lahve, sosáku i jeho objímky. Neohřívejte v mikrovlnné troubě! Otevřený sáček s mlékem dobře uzavírejte. Uchovávejte v chladu, suchu a hygienickém prostředí, při teplotě do max. 30°C. Baleno v ochranné atmosféře. Originální vnitřní sáček zaručuje optimální ochranu produktu. Spotřebujte do 3 týdnů po prvním otevření.

Příprava mléka: Nechte převařit vodu a vychladnout na cca 50°C. Zhruba 2/3 potřebné vody vlijte do lahve a přidejte mléko podle pokynu pro dávkování přiloženou odměrkou, kterou přesně naplňte a přebytek zarovnejte pravítkem. Láhev uzavřete a silně protřepejte. Doplňte zbytek vody a znovu protřepejte. Nasaďte sosák a zkontrolujte teplotu, která má být ideálně 37°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…