Babylove kojenecké mléko od 12. měsíce, 500 g

Kód: 611
Neohodnoceno
115 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Pokračovací mléko v kontrolované kvalitě z mléka a přísad podle německých standardů. Vhodné od 12. měsíce života. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská mléčná výživa jako příkrm ke kojení anebo pokračovací mléko po Babylove 2 anebo v podstatě po každé kvalitní umělé výživě druhého stupně. Pro věk, kdy už vašemu dítěti nestačí původní výživa. Použijte po poradě s dulou anebo dětským lékařem. Výrobce doslova uvádí "kojení je pro vaše děťátko ta nejlepší a nejpřirozenější výživa".

Obsahuje odstředěné mléko v prášku částečně mineralizované, rostlinné oleje, maltodextrin, ovocný cukr, vitamin C, vápník, vitamin E, zinečný sulfát, niacin, kalcium-D-pantothenat, vitamin A, thiamin (vitamin B1), vitamin B6, mangansulfát, vitamin K1, selenát sodný, vtamin D. Obsahuje laktózu.

Používejte prosím jen přibalenou lžičku a připravujte ve správném poměru s kojeneckou vodou. Podávejte pouze čerstvě připravené a ihned spotřebujte. Nepřiměřená příprava anebo uchovávání připraveného mléka může vést k nežádoucímu rozvoji škodlivých organismů. Zbytky mléka pečlivě umyjte z lahve, sosáku i jeho objímky. Neohřívejte v mikrovlnné troubě! Otevřený sáček s mlékem dobře uzavírejte a spotřebujte nanejvýš do konce 3. týdne po otevření. Uchovávejte v chladu, suchu a hygienickém prostředí. Baleno v ochranné atmosféře. Originální vnitřní sáček zaručuje optimální ochranu produktu. 

Příprava mléka: Nechte převařit vodu a vychladnout na cca 50°C. Zhruba 2/3 potřebné vody vlijte do lahve a přidejte mléko podle pokynu pro dávkování přiloženou odměrkou, kterou přesně naplňte a přebytek zarovnejte pravítkem. Láhev uzavřete a silně protřepejte. Doplňte zbytek vody a znovu protřepejte. Nasaďte sosák a zkontrolujte teplotu, která má být ideálně 37°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mléčná výživa
Hmotnost: 0.62 kg
Položka byla vyprodána…