Moltex EKO plenky Pure a Nature 4 Maxi, měsíční box, 145 ks

Kód: 24
Akce Novinka Tip
2 hodnocení
1 545 Kč –16 %
moltex 4 box
1 545 Kč –16 % 1 299 Kč 17,55 Kč / 1 ks
Skladem

Velký výhodné balení, 5x 29 ks. Vylepšené složení plenek pro ještě větší pohodlí. Navíc s jemnými obrázky kočiček(certifikovaným inkoustem). Bez parfému, latexu a neběleny chlorem. Pro 7-18 kg 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Nové, dle nás opravdu povedené a lepší složení (je znát na první pohled). Plenka je měkká a přesto savá a prodyšná.

100% vyráběné v Německu, 100% energie z čistých zdrojů, 100% bělení bez chlóru, vysoký podíl surovin z udržitelných zdrojů (FSC), "Zelená značka" pro Německo z let 2015 - 2016. Plenky se třemi vrstvami savých materiálů. Extrakt z lístků zeleného čaje váže nepříjemný pach. Superměkká svrchní vrstva pleny. Vyrobeno ze 40% z v přírodě obnovitelných surovin. Vrstva pro aktivní dýchání pleny. Bez přírodního latexu, neparfemované. Přesto perfektně sedí díky speciálním páskám. Dermatologicky klinicky testováno, skin-friendly, velmi dobře snášené i dětmi s kožními problémy. Nyní vylepšené složení přidáním přírodní bavlny, díky ní je plenka ještě měkčí a pohodlnější.

Plenky MOLTEX jsou výsledkem více než 50 let výzkumu a vývoje. Již v roce 1991 přivedl MOLTEX první ekoplenku na trh. Produkt je vyráběn POUZE v Německu a je pod stálým přísným dozorem. MOLTEX : "odpovědnost za člověka a životní prostředí".

Plenka se podle údajů výrobce rozloží v přírodě zhruba za 4 roky. V recyklovatelném obalu z cukrové třtiny. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Moltex
Hmotnost: 5 kg