Finish Classic tablety do myčky, lemon, velké balení, 90 ks

Kód: 12
Akce
Neohodnoceno
299 Kč –20 %
finish tablety citron 90
299 Kč –20 % 239 Kč
Skladem

Tablety s vůní citronu obsahují účinnou sílu Power Action, která odstraňuje nečistoty, zaschlé zbytky jídla i skvrny od čaje. Citron příjemně provoní prostor myčky. 100 tablet.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přísady:

5 - 15% bělící kyslík, <5% polykarboxylátů, <5% fosfonátů, <5% neiontových povrchově aktivních látek. Obsahuje enzymy (subtilisin, amyláza) a parfémy. Informace: www.rbeuroinfo.com 

Upozornění:

vážné podráždění očí. 
Je-li potřeba lékařská doporučení, obraťte se na nádobu nebo etiketu. 
Uchovávejte mimo dosah dětí. 
Před použitím si přečtěte štítek. 
Po použití důkladně umyjte ruce. 
Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranu očí / ochranu obličeje. Používejte ochranné rukavice. 
POKYNY PRO POUŽITÍ OČÍ: Opláchněte opatrně vodou několik minut. Pokud je to možné, odstraňte stávající kontaktní čočky. Pokračujte v opláchnutí. 
Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokyny pro skladování:

Neskladujte při teplotě vyšší než 40 ° C. Skladujte v souladu s místními předpisy. Uchovávejte pouze v původním obalu. Chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte pouze v suchých, chladných a dobře větraných prostorách. Neskladujte s nekompatibilními materiály a neskladujte s jídlem a pitím. Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou a uzavřenou až do použití. Uzavřete pečlivě otevřené nádoby a ukládejte do vzpřímené polohy, aby nedošlo k úniku. Neskladujte v neoznačených nádobách. Používejte vhodnou nádobu, abyste zabránili kontaminaci životního prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 4 kg