Heitmann silný zjasňovač, odbarvovač, 250 g

Kód: 670
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Německo
72 Kč
Skladem

Na omylem obarvené prádlo a zašedlé bílé. Také na jemné tkaniny a vlnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na odbarvení bílého a také jemného prádla, při všech teplotách.

Návod k použití:

V pračce při teplotách 60-95°C, Plnit max. 3 kg prádla, vyberte program bez předpírky, nepřidávejte prací prášek ani aviváž, po 15 minutách přidejte celé balení odbarvovače přímo do bubnu a přidejte 2 litry vody. Nechte program plně projít a poté vyperte klasickým způsobem (s pracím práškem či gelem).

Ruční praní při teplotách 30-60-95 °C, max. 1,5 kg prádla, 6 litrů vody, přidejte půl balení odbarvovače, prádlo zcela ponořte, uzavřete nádobu víkem, dobře vyvětrejte místnost. Čas odbarvování při 30 °C 24 hodin, při 60°C nejméně 10 minut, při 95 °C 2 minuty. Vymáchejte a vyperte v pracím prášku nebo gelu. Tip: nejlepšího výsledku dosáhnete, když necháte prádlo v odbarvovači přes noc.

Nepoužívejte na barevné textilie! Nepoužívejte na zabarvení od samoopalovacích krémů. Nepoužívejte s jinými čistícími prostředky nebo kyselinami. Uchovávejte v suchu, nepoužívejte k mytí těla či rukou, doporučujeme použít gumové rukavice. Osoby, které mají dýchací potíže a astmatici, by neměli být v místnosti, která nelze dobře vyvětrat. 

Obsahuje: síran sodný, více než 30% redukčních bělidel (ditionát sodný), parfémy, uhličitan sodný. Krabička ze 100% recyklovaného papíru.

Bezpečnostní varování:

Škodlivé při požití. 
Způsobuje vážné podráždění očí. 
Je-li potřeba lékařského poradenství, připravte si obal nebo etiketu. 
Uchovávejte mimo dosah dětí. 
Po použití důkladně umyjte ruce. 
Při používání nejezte, nepijte a nekuřte. 
Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranu očí / ochranu obličeje. 
PŘI POŽITÍ: V případě necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO nebo lékaře. PŘI POŽITÍ: V případě necítíte-li se dobře, zavolejte TOHOTO CENTRUM / lékaře / výrobce.
POKYNY PRO OCHRANU: Opláchněte opatrně vodou několik minut. Pokud je to možné, odstraňte stávající kontaktní čočky. Pokračujte v opláchnutí. POKYNY PRO OCHRANU: Opláchněte opatrně vodou několikrát
Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc 
Likvidujte obsah / obal pro likvidaci v souladu s místními a národními předpisy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální přípravky k praní
Hmotnost: 0.271 kg