Ajax WC Power sprej, ničí 99,9% bakterií, 750 ml

Kód: 500
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Německo
99 Kč –13 %
Ajax sprej
99 Kč –13 % 85,90 Kč
Skladem

Ničí až 99,9% bakterií a odstraňuje vodní usazeniny. Čistí toaletu zvenčí i zevnitř- lze aplikovat i dnem vzhůru. Se svěží vůní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí prostředek na tvrdé povrchy obsahuje: Kyselina mléčná- způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vypláchněte vodou. Pokud je to možné, odstraňte všechny stávající kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek. Nádobu zcela vyprázdněte do sběrného místa recyklovatelného odpadu. Zamezte vniknutí do kanalizace, podzemních vod a půdy. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nepoužívejte u bělidel na bázi chloru: mohou vznikat nebezpečné plyny.

Složení: 

obsahuje:
• méně než 5% neiontových povrchově aktivních látek, aniontových povrchově aktivních látek
• dezinfekční prostředek
• vůni
Účinná látka: 3,2 g kyseliny mléčné na 100 g produktu
Tento odkaz vám poskytne více informací o složkách v EU. Další informace
 
Použití: 1. Nastavte stříkací hlavu na "ON". 2. Nastříkejte přímo na povrchy. 3. Nechte produkt několik sekund fungovat. Poté opláchněte. 4. Pro silné skvrny od vodního kamene a účinnou antibakteriální ochranu důkladně stříkejte, poté nechte působit 5 minut a opláchněte. Pravidelné nanášení a zasychání povrchu měkkým hadříkem vede k lepšímu výsledku. Nenechávejte produkt zapnutý déle než 10 minut. Nepoužívejte na mramor, vápenec, starou litinu a poškozený smalt. Pokud máte pochybnosti, vyzkoušejte produkt předem na malé ploše.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid domácnosti
Hmotnost: 0.8 kg